Balıkesir Kız Yurtları
Balıkesir Kız Yurtları

Apart Hizmetlerimiz

 • Balıkesir kız yurtları
  Doğum Günü Süprizleri

  Arkadaşlarınıza özel doğum günü süprizleri yapabilirsiniz, ayrıca özel günler de apartımızın desteği ile arkadaşlarınıza süpriz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

 • Balıkesir kız yurtları
  Çamaşır Yıkama Bölümü

  Apartımızın her katında o kata özel çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz çamaşır makineleri mevcuttur. Çamaşırlarınız temiz ve mis kokulu olması için gereken hizmet tarafımızca sağlanmıştır.

 • Balıkesir kız yurtları
  Etüt Bölümü

  Derslerinizi daha sağlıklı ortamlarda yapabilmeniz için etüt merkezimizden yaralanabilirsiniz. Sessiz ve sakin ortamda derlerinizi ve ödevlerinizi en başarılı şekilde yapabilirsiniz.

 • Balıkesir kız yurtları
  Kantin Hizmeti

  Öğrencilerin anlık ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için apartımızın içerisinde kantin hizmeti verilecektir. Gece giriş ve çıkış saatlerinden sonra ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz hizmetimiz.

 • Balıkesir kız yurtları
  Yiyecek ve İçecek Otomatı

  Apartımızın içinde her gün ve her an yararlanabileceğiniz yiyecek ve içecek otomatları mevcuttur. Hizmetimizden en ekonomik şekilde yararlanabilirisiniz

 • Balıkesir kız yurtları
  Sınırsız WİFİ

  Kablosuz wifi ile odalarınızdan rahatlıkla sınırsız internet hizmetimizi kullanabilirsiniz. İnternet aracalığı ile tüm istediklerinize anında ulaşabilir ve çözüm elde edebilirsiniz.

 • Balıkesir kız yurtları
  Hizmet Adı

  Öğrencilerin ve misafirlerimizin korunması için gece görüşlü IP kamera sistemizmiz 7 gün 24 saat izleme altında olacaktır. Apart giriş ve çıkışını şifreli sistemler ile korumaktayız.

 • Balıkesir kız yurtları
  Lobi Hizmeti

  apartımızın içerisinde mevcut olan lobimizde misafirlerimizin rahat, konforlu ve huzurlu bir şekilde ağırlanabilmesi için lobi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 • Balıkesir kız yurtları
  Genel Temizlik ve Hijyen

  Apart çevresi, koridorlar, katlar ve merdivenler ile apartın tüm ortak kullanım bölgelerinin genel hijyen ve temizliği apart tarafından yapılmaktadır.

 • Balıkesir kız yurtları
  Doğalgaz - Sıcak Su - Depo

  Her odaya ayrı ayrı döşenen petekler ile sürekli aynı ısı derecesi korunmaktadır. Odalarımızın tümünde sıcak su mevcuttur. Su kesintilerinde su depomuz devreye girmektedir.

 • Balıkesir kız yurtları
  Ütü Odası

  ortak kullanım alanlarından biri olan ütü odası öğrencilerinin kıyafetlerini ütüleyebilmeleri için oluşturulmuş alandır. Ütü hizmetimizden tüm öğrenciler ÜCRETSİZ olarak yaralanabilmektedir.

 • Balıkesir kız yurtları
  Ses ve ısı Yalıtımlı Odalar

  Öğrencilerimizin konforu ve rahatı için odalarımız ses ve ısı yalıtımı ile tasarlanmıştır. Dış etkilerden gelen ses ve iklim değişimlerinde sıcak soğuk hava yalıtımı mevcuttur.

Nazarhan Rezidans ve Öğrenci Yurdu ile ilgili kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için bülten aboneliğine üye olabilirsiniz.

Sosyal Medya

Aparttan Kareler

Bize Ulaşın!

Contact

E-posta: info@vosmedya.com

Telefon: (+90) 266 221 63 05

Gsm: (+90) 554 446 23 85

Adres: Kasaplar Mah. Helvacı Sok. No:74 Balıkesir