Balıkesir Kız Yurtları
Balıkesir Kız Yurtları

Nazarhan Rezidans Kız Öğrenci Evi & Apartı

Nazarhan balıkesir kız apart

Nazarhan Residence Kız Öğrenci Evi & Apart olarak hizmet kalitemizi üstün tutmaktayız. Apartımız özel yönetim ile idare edilmektedir. Özel tek kişilik ve çift kişilik odalardan oluşan apart bir çok ayrıcalık ile donatılmıştır. Odalar soğuk ve sıcağa karşı ve özellikle ses yalıtımında ön plana çıkmaktadır. Genel temizlik ve hijyen apart genelinde tarafımızca yapılmaktadır.

Her odada da öğrenciye özel çalışma masası, kilitli dolap, sandalye ve yatak bulunmaktadır. Ayrıca odaların tümünde mutfak mevcuttur ve mutfak malzemeleri ile dilediğiniz gibi yeme ve içme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tüm odalarımızda 7 gün 24 saat sıcak su ve sınırsız internet bulunmaktadır. Ayrıca odalara özel buzdolabı, ocak, televizyon, uydu, ve çamaşır dolabı mevcuttur. Apartın her bölümü doğalgaz sistemi ile ısıtılmaktadır. Tek kişilik odalarımızda balkon mevcuttur.

Apartımızın güvenliği ve kuralları belirlenmiştir. Gece görüşlü Ip kamera sistemi ile apart giriş çıkışı, koridorlar, merdivenler ve katlar izlenmektedir. Apart girişi kartlı ve şifreli geçiş sistem ile sağlanmaktadır. Özellikle geceleri apartın güvenliği için bekçi bulunmaktadır. Apartımız gece ve gündüz korunmaktadır. Apartımız diğer apart ve öğrenci evlerinden konforlu, ekonomik ve kalitelidir.

Nazarhan Rezidans ve Öğrenci Yurdu ile ilgili kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için bülten aboneliğine üye olabilirsiniz.

Sosyal Medya

Aparttan Kareler

Bize Ulaşın!

Contact

E-posta: info@vosmedya.com

Telefon: (+90) 266 221 63 05

Gsm: (+90) 554 446 23 85

Adres: Kasaplar Mah. Helvacı Sok. No:74 Balıkesir